Pantallona
Pantallona
Pantallona
Pantallona
Pantallona
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,790.00
Lek 2,490.00
{price}% OFF
Pantallona klasik material i plote dhe i fresket, me prerje te gjere dhe te lirshme, te kombinushme me veshje klasike,serioze por dh me ate sportive. Vjen me detajin e vecante te dy kolor ne pjesen e belit.
kodi
  • 14924023
ngjyra
  • e bardhe
  • e zeze
  • GRI
  • jeshile
masa
  • S
  • M
  • XS
  • L
Product type
Product tags
Product collections