Pantallona klasike me vija
Pantallona klasike me vija
Pantallona klasike me vija
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,490.00
Lek 2,190.00
{price}% OFF
Pantallona klasike me vija material i plote, vijne me bel te larte dhe xhepa funksional kan prerje te gjere dhe gjatesi deri ne fund te kembeve.
kodi
  • 14923297
ngjyra
  • e zeze
  • GRI
masa
  • L
  • S
  • XS
  • M
Product type
Product tags
Product collections