Cotton Shirt
Cotton Shirt
Cotton Shirt
Cotton Shirt
Cotton Shirt
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,490.00
Lek 1,990.00
Sold out
Kemishe pambuku me teksture, material i fresket, prerje oversize dhe e dizenjuar me dy xhepa ne pjesen e parme.
kodi
  • 1504428
ngjyra
  • ROZE
  • BLU
masa
  • M
  • L
  • S
Product tags
Product collections