Pantallona klasike me vija
Pantallona klasike me vija
Pantallona klasike me vija
Pantallona klasike me vija
Pantallona klasike me vija
Pantallona klasike me vija
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,290.00
Lek 2,190.00
{price}% OFF
Pantallona klasike me vija, me gjatesi deri ne fund te kembeve. Material i plote dhe me bel te larte.
kodi
  • 12119464
ngjyra
  • GRI
  • BLU
  • e zeze
masa
  • 36
  • 34
  • 42
  • 40
  • 38
Product type
Product collections