Rroba Banjo
Rroba Banjo
Rroba Banjo
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,790.00

Rroba banjo  me material te plote, cope e dyfishte, aspak transparente. Prerje normale, jane shume komod dhe praktike.

kodi
  • 15804
ngjyra
  • E verdhe
  • Jeshile
  • E zeze
  • Roze
  • jeshile
masa
  • L
  • M
  • XL
  • S
Product type
Product tags
Product collections