Rroba Banjo
Rroba Banjo
Rroba Banjo
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,790.00

Rroba banjo me 2 pjese vjen me lidhese dhe kupa. Rri perfwekt ne trup. Vjen ne disa ngjyra. 

kodi
 • 15806
ngjyra
 • E kuqe
 • e kuqe
 • jeshile
 • Jeshile
 • Roze
 • E zeze
 • e zeze
masa
 • S
 • M
 • L
 • XL
Product type
Product tags
Product collections