Rroba Banjo me detaj Gold
Rroba Banjo me detaj Gold
Rroba Banjo me detaj Gold
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,990.00

Rroba banjome detaj golf ne pjesen anesore. Ka kupa pak te mbushura, pjesa e pasme eshte e hapur si dhe ka rriopa te holle me detaje precinash gold.Super cilesi dhe material. Rri perfekt ne trup.

kodi
 • 15811
ngjyra
 • e zeze
 • E zeze
 • E verdhe
 • e verdhe
 • Jeshile
 • Roze
masa
 • S
 • M
 • L
 • XL
Product type
Product tags
Product collections