Rroba banjo me fund
Rroba banjo me fund
Rroba banjo me fund
Rroba banjo me fund
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,990.00

Rroba banjo me fund. Vjen ne 3 pjese me dizenjo. Ka material super cilesor. Fundi ka te cara ne anesore dhe eshte material rrjet.

kodi
  • 15814
ngjyra
  • Portokalli
  • Blu
  • E zeze
  • jeshile
  • Jeshile
masa
  • S
  • L
  • M
  • XL
Product type
Product tags
Product collections