Bodysuit me dizajn leopard
Bodysuit me dizajn leopard
Bodysuit me dizajn leopard
Bodysuit me dizajn leopard
Bodysuit me dizajn leopard
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 2,190.00

Bodysuit vjen me dizajn leopard, rripa te holle dhe kupa me pak mbushje. Material elastik,prerje normale dhe nje cmim fantastik.

kodi
  • 1341385
ngjyra
  • E zeze
  • e zeze
  • KAFE
masa
  • M
  • L
  • S
Product type
Product tags
Product collections