Crop Top
Crop Top
Crop Top
Crop Top
Crop Top
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 790.00

Crop Top vjen me jake te mbyllur dhe menge te shkurtra.Ka material teper elastik dhe cilesor. 

kodi
 • 151800036
ngjyra
 • E bardhe
 • e bardhe
 • Gri
 • bezhe
 • Camel
 • E zeze
masa
 • XS
 • S
 • M
 • L
 • XL
Product type
Product tags
Product collections