Oversize Crop Top
Oversize Crop Top
Oversize Crop Top
Oversize Crop Top
Oversize Crop Top
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 790.00
Lek 1,190.00
{price}% OFF
Crop pambuku me tegela dekorativ, vjen me prerje oversize, e gjere dhe lirshme.
kodi
 • 1317676
ngjyra
 • e kuqe
 • e bardhe
 • e zeze
 • Roze
 • ROZE
 • Gri
 • Pjeper
AttributeName3
 • S
 • L
 • M
Product type
Product tags
Product collections