Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 990.00

T-shirt vjen me menge te shkurtra dhejakete mbyllur rrumbullake. Ka gjatesi normale dhe vjen e ngjitur pas trupit.

T-shirt ka material elastik super cilesor

kodi
  • 151806035
ngjyra
  • E zeze
  • E bardhe
  • Blu
  • Kafe
  • Mente
masa
  • S
  • M
  • L
Product type
Product collections