Xhakete Klasike
Xhakete Klasike
Xhakete Klasike
Xhakete Klasike
Xhakete Klasike
Xhakete Klasike
Xhakete Klasike
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,990.00
Lek 2,690.00
{price}% OFF

Xhakete klasike, stili i famshem Balmain. Ka prerje qe thekson belin dhe detaj me kopsa gold. Vjen e gjate deri te vithet. Material i plote dhe me astar nga brenda.

kodi
  • 18791
ngjyra
  • bezhe
  • PASTEL
  • e zeze
masa
  • 44
  • 42
  • 36
  • 38
  • 40
Product type
Product collections