Fund lino me lidhje
Fund lino me lidhje
Fund lino me lidhje
Fund lino me lidhje
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 2,190.00

Fundi lino vjen me lidhje ne pjesen anesore, ka  prerje te drejte dhe me carje derisiper gjurit. Material super cilesor, aspak transparent.

kodi
  • 12120187
ngjyra
  • ROZE
  • Roze
  • E bardhe
  • Bezhe
masa
  • 34
  • 36
  • 38
  • 40
  • 42
Product type
Product tags
Product collections