Fustan i shkurter lino
Fustan i shkurter lino
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 2,190.00

Fustani i shjkurter lino vjen me jake te mbyllur rrumbullake dhe ne gjatesine e tij ka prerje te derdhur.

kodi
  • 12120155
ngjyra
  • Kafe
  • ROZE
  • Roze
  • Bezhe
masa
  • 34
  • 36
  • 38
  • 40
  • 42
Product type
Product tags
Product collections