Fustan  me kuadrata
Fustan  me kuadrata
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 3,490.00

Fustani  me detaje kuadratash vjen ne gjatesi mesatare, jake rrumbullake dhe rripa. Ka rrip ne mes qe definon belin. Teper i rehatshem.

kodi
  • 11911565
ngjyra
  • Roze
masa
  • S
  • M
  • L
Product type
Product collections