V Neck T shirt
V Neck T shirt
V Neck T shirt
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 790.00
Lek 1,190.00
{price}% OFF
T-shirt pambuku, material i plote, gjatesi normale dhe jake V. Me design minimalist te printuar.
kodi
  • 1317171
ngjyra
  • e zeze
masa
  • M
  • L
  • S
Product type
Product collections