Mini cante
Mini cante
Mini cante
Mini cante
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,490.00

Mini canta ka rrip te gjate, ndarje te brendshme, detaj silver tek mbuyllja. Praktike dhe me super material.

kodi
  • 15601
ngjyra
  • Roze
  • E bardhe
  • Mente
  • E zeze
Product type
Product tags
Product collections