Cargo Jeans Skirt
Cargo Jeans Skirt
Cargo Jeans Skirt
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 2,490.00
Fund jeans me gjatesi trecerekshe, me dy xhepa plus ne pjeset anesore, me te care ne pjesen mbrapa dhe i shoqeruar me nje rrip.
kodi
  • 132353
ngjyra
  • BLU
masa
  • 42
  • 38
  • 40
  • 36
  • 34
Product type
Product collections