Mid Jeans Skirt
Mid Jeans Skirt
Mid Jeans Skirt
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 2,490.00
Fund jeans me gjatesi trecerekeshe, me prerje te drejte dhe vjen i shoqeruar me nje rrip.
kodi
  • 132352
ngjyra
  • BLU
masa
  • 38
  • 40
  • 36
  • 34
Product type
Product collections