Flower printed dress
Flower printed dress
Flower printed dress
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,990.00
Lek 2,990.00
{price}% OFF

Fustan i gjate lino , material i fresket, prerje e gjere, me kopsane pjesen e bustit dhe menge pak te fryra. Pattern dekorativ.

 

kodi
  • 1504047
ngjyra
  • jeshile
masa
  • M
  • L
Product type
Product tags
Product collections