Fustan i shkurter
Fustan i shkurter
Fustan i shkurter
Fustan i shkurter
Fustan i shkurter
Fustan i shkurter
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,190.00
Lek 1,790.00
{price}% OFF
Fustan i shkurter, material i plote. Eshte me jake dhe me disa kopsa ne pjesen e fillimit te fustanit.
kodi
  • 1504164
ngjyra
  • e zeze
  • ROZE
masa
  • L
  • M
  • S
Product type
Product collections