Fustan i shkurter
Fustan i shkurter
Fustan i shkurter
Fustan i shkurter
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,790.00
Lek 2,790.00
{price}% OFF
Fustan i shkurter floral, me detajin e lidhjes tek pjesa e dekoltese dhe i hapur tek pjesa e belit vjen me menge trecerekshe. Super stil dhe cilesi maksimale.
kodi
  • 14734
ngjyra
  • jeshile
masa
  • M
  • L
  • S
  • XS
Product type
Product tags
Product collections