Satin Dress
Satin Dress
Satin Dress
Satin Dress
Satin Dress
Satin Dress
Satin Dress
Satin Dress
Satin Dress
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 2,990.00
Fustane i gjatë me rripa material saten vjen i ngushte tek beli dhe i lirshem poshte.
kodi
  • 14424473
ngjyra
  • jeshile
  • e zeze
  • bezhe
  • LEJLA
masa
  • S
  • M
  • L
Product type
Product collections