Fustan saren me polka
Fustan saren me polka
Fustan saren me polka
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 3,190.00

Fustani saten vjen me dizajn me polka. Ka rripa te holle dhe ka gjatesi trecerekshe. Material dhe cilesi fantastike.

kodi
  • 12120167
ngjyra
  • e zeze
masa
  • 34
  • 36
  • 38
  • 40
  • 42
Product type
Product tags
Product collections