Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 2,790.00

Fustani skims me riga vjemn me rripa te holle, kuruz te hapur dhe gjatesi deri poshte gjurit. Material elastik shume cilesor.

kodi
  • 1510015
ngjyra
  • Pastel
  • PASTEL
  • E zeze
  • Lejla
  • Bojqielli
masa
  • XS
  • S
  • M
  • L
Product type
Product tags
Product collections