Skip to product information
1 of 4

Fustan

Fustan

Fustan i shkurter saten me printe zebre. Vjen me detaj lidhje te pjesa e belit dhe me jake. 
Regular price Lek 2,790.00 ALL
Regular price Sale price Lek 2,790.00 ALL
Sale Sold out
kodi
ngjyra
masa
View full details