Mom Jeans
Mom Jeans
Mom Jeans
Mom Jeans
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 2,490.00
Mom jeans me detaj te qepur ne te dyja kembet ne pjesen lart dhe ne fund. Material i plote dhe bel i larte.
kodi
  • 132345
ngjyra
  • BLU
masa
  • 40
  • 34
  • 42
  • 38
  • 36
  • 44
Product type
Product collections