Jeans te shkurtra
Jeans te shkurtra
Jeans te shkurtra
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,790.00

Xhinse te shkurtra ne ngjyre blu te erret. Kane te care ne kemben e majte, xhepa te bollshem dhe funksional. Mbyllja behet me zinxhir dhe kopse.

kodi
  • 132365
ngjyra
  • BLU
masa
  • 34
  • 36
  • 38
  • 40
  • 42
Product type
Product tags
Product collections