Satin Shirt
Satin Shirt
Satin Shirt
Satin Shirt
Satin Shirt
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,490.00
Lek 1,990.00
{price}% OFF
Kemishe e lehte per vere, perbehet nga material i plote  vjen me prerjen e vecante tek pjesa e jakes, dhe me llastikun tek menget.
kodi
  • 14740468
ngjyra
  • e zeze
  • bezhe
masa
  • L
  • XS
  • S
  • M
Product type
Product collections