Kemishe
Kemishe
Kemishe
Kemishe
Kemishe
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 990.00
Lek 1,490.00
{price}% OFF

Kemishe sportive, prerje e lirshme me lidhese ne pjesen e belit dhe me llastik tek menget, me dy xhepa ne pjesen e perparme. E pershtatshme per t'ju dhene dhe nje pamje me sportive dhe casual.

kodi
  • 14922011
ngjyra
  • e bardhe
  • ROZE
masa
  • S
  • M
  • L
Product type
Product collections