Oversize Satin Shirt
Oversize Satin Shirt
Oversize Satin Shirt
Oversize Satin Shirt
Oversize Satin Shirt
Oversize Satin Shirt
Oversize Satin Shirt
Oversize Satin Shirt
Oversize Satin Shirt
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,790.00
Lek 2,490.00
{price}% OFF
Kemishe e plote saten, me kopsa sipas ngjyres se kemishes. Me gjatesi deri te vithet. E pershtatshme ne kombinime casual dhe klasike. 
kodi
  • 5114
ngjyra
  • e zeze
  • bezhe
  • jeshile
  • ROZE
masa
  • 34
  • 42
  • 38
  • 36
  • 40
Product type
Product tags
Product collections