Kemishe me vija
Kemishe me vija
Kemishe me vija
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,490.00
Lek 1,990.00
{price}% OFF
Kemishe me pattern me vija, perbehet nga material i plote pambuku me prerje te lirshme oversize. Lehtesisht e kombinueshme ne c'do veshje per t'ju dhuruar nje pamje sa me te kuruar dhe plot stil.
kodi
  • 1504466
ngjyra
  • BLU
  • e zeze
masa
  • M
  • L
  • S
Product tags
Product collections