Bomber
Bomber
Bomber
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,790.00
Lek 2,790.00
{price}% OFF
Bomber i shkurter, pa jake. Me llastik ne pjesen e jakes, mengeve dhe ne pjesen e poshtme. I lehte dhe komfort, per t'ju dhene stil ne perditshmerine tuaj.
kodi
  • 1241000001
ngjyra
  • e zeze
masa
  • S
  • M
  • L
  • XS
Product tags
Product collections