Kostum me jelek
Kostum me jelek
Kostum me jelek
Kostum me jelek
Kostum me jelek
Kostum me jelek
Kostum me jelek
Kostum me jelek
Kostum me jelek
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 2,490.00
Lek 3,790.00
{price}% OFF
Kostum me dy pjese, jelek dhe pantallona. Material i bute dhe i fresket. Kostumi perfekt per tu dukur sa me bukur.
kodi
  • 1504474
ngjyra
  • GRI
  • CAMEL
  • BLU
masa
  • L
  • M
  • S
Product type
Product tags
Product collections