Kostum sportiv
Kostum sportiv
Kostum sportiv
Kostum sportiv
Kostum sportiv
Kostum sportiv
Kostum sportiv
Kostum sportiv
Kostum sportiv
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 3,490.00
Kostum sportiv me dy pjese me crop lart dhe me tuta, vjen si nje risi ne shqipri pasi materiali eshte thurje diagonale gjithashtu nuk krijon pushavitjet dhe gjunjezim eshte shum i rehatshem dhe praktike,
kodi
 • 15100102
ngjyra
 • bezhe
 • BOJEQIELL
 • e bardhe
 • BLU
 • e zeze
masa
 • S
 • L
 • XS
 • M
 • XL
Product type
Product collections