Set xhakete dhe fund i shkurter me vija
Set xhakete dhe fund i shkurter me vija
Set xhakete dhe fund i shkurter me vija
Set xhakete dhe fund i shkurter me vija
Set xhakete dhe fund i shkurter me vija
Set xhakete dhe fund i shkurter me vija
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 3,790.00

Seti xhakete dhe fund i shkurter me vija. Materiali plote dhe i fresket, xhaketa eshte me menge te gjata dhe me jake ne forme  V. Fundi eshte me rripin e tij qe i jep setit nje pamje me te vecante dhe me te kendshme. 

kodi
  • 149607
ngjyra
  • e zeze
  • BLU
masa
  • L
  • M
  • S
  • XS
Product type
Product collections