Pantallona saten
Pantallona saten
Pantallona saten
Pantallona saten
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,790.00
Lek 2,190.00
{price}% OFF
Pantallona saten me pattern dekorativ, me llastik dhe lidhese ne bel, me gjatesi deri ne fund te kembeve. Vijne me prerje te gjere dhe material i fresket.
kodi
  • 1504083
ngjyra
  • e zeze
  • jeshile
masa
  • S
  • M
  • L
Product tags
Product collections