Cargo Pants
Cargo Pants
Cargo Pants
Cargo Pants
Cargo Pants
Cargo Pants
Cargo Pants
Cargo Pants
Cargo Pants
Cargo Pants
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,790.00
Sold out
Pantallona stil boyfriend, materisl i plote, me tegel ne pjesen e parme, gjatesi der te kyci i kembes dhe llastik ne pjesen e belit.
kodi
  • 1504436
ngjyra
  • bezh
  • GRI
  • e zeze
  • bezhe
masa
  • S
  • M
  • L
Product type
Product collections