Pantallona Lino
Pantallona Lino
Pantallona Lino
Pantallona Lino
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 2,790.00
Pantallona lino te cilat perbehen nga material i plote aspak i tejdukshem, me vijen e qepjes ne mes dhe carje ne fund te gjera dhe te lirshme. Plotesojne look-un tuaj te perditshem dhe jo vetem, me nje stil mjafte modern dhe komod.
kodi
  • 14710263
ngjyra
  • bezhe
  • KAFE
  • e bardhe
masa
  • S
  • XS
  • M
  • L
Product type
Product tags
Product collections