Pantallona Mom Style
Pantallona Mom Style
Pantallona Mom Style
Pantallona Mom Style
Pantallona Mom Style
Pantallona Mom Style
Pantallona Mom Style
Pantallona Mom Style
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,790.00
Lek 2,190.00
{price}% OFF
Pantallona me prerje klasike, vijne me bel te larte dhe me xhepa kane detajin e copes se bardhe tek pjesa e rripit dhe ne fund vijne deri tek kocka e kembes dhe jan te kthyera.
kodi
  • 14924028
ngjyra
  • KAFE
  • ROZE
  • GRI
  • e zeze
masa
  • M
  • XS
  • L
  • S
Product type
Product tags
Product collections