Pantallona klasike te gjera
Pantallona klasike te gjera
Pantallona klasike te gjera
Pantallona klasike te gjera
Pantallona klasike te gjera
Pantallona klasike te gjera
Pantallona klasike te gjera
Pantallona klasike te gjera
Pantallona klasike te gjera
Pantallona klasike te gjera
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,290.00
Lek 2,190.00
{price}% OFF
Pantallona klasike te gjera, material i plote, me gjatesi deri ne fund te kembeve dhe me bel te larte.
kodi
  • 12119476
ngjyra
  • ROZE
  • BLU
  • e zeze
masa
  • 38
  • 42
  • 36
  • 40
  • 44
Product type
Product tags
Product collections