Pantallona Klasike
Pantallona Klasike
Pantallona Klasike
Pantallona Klasike
Pantallona Klasike
Pantallona Klasike
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,290.00
Lek 1,990.00
{price}% OFF
Pantallona klasike te ngushta, me gjatesi deri te kyci, me bel te larte dhe mberthese ne pjesen e brendshme.
kodi
  • 12119472
ngjyra
  • ROZE
  • e zeze
  • e kuqe
masa
  • 40
  • 38
  • 34
  • 42
  • 36
Product type
Product tags
Product collections