Rroba Banjo me 3 pjese
Rroba Banjo me 3 pjese
Rroba Banjo me 3 pjese
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,990.00

Rroba banjome 3 pjese vjen ne nje dizajn unik.  Fundi vjen ne material rrjete dhe lidhje ne pjesen anesore. Material teper cilesor dhe me nje cmim fantastik. 

kodi
  • 15801
ngjyra
  • Jeshile
  • E zeze
  • Roze
  • Blu
masa
  • S
  • M
  • L
  • XL
Product type
Product tags
Product collections