Rroba Banjo
Rroba Banjo
Rroba Banjo
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,790.00

Rroba banjo me 2 pjese vjen me lidhese dhe kupa. Rri perfwekt ne trup. Vjen ne disa ngjyra. 

kodi
  • 15806
ngjyra
  • E kuqe
  • Jeshile
  • Roze
  • E zeze
  • e zeze
masa
  • S
  • M
  • L
  • XL
Product type
Product tags
Product collections