Rroba Banjo - trupore
Rroba Banjo - trupore
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,990.00

Rrobat e banjos - trupore vijne me kurriz te hapur, rripa te holle dhe dekolte ne forme V. Cilesi maksimale dhe teper komod.

kodi
  • 15808
ngjyra
  • Jeshile
  • E zeze
  • e zeze
  • Roze
  • Lejla
masa
  • S
  • M
  • L
  • XL
Product type
Product tags
Product collections