Rroba Banjo me 4 pjese
Rroba Banjo me 4 pjese
Rroba Banjo me 4 pjese
Rroba Banjo me 4 pjese
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 2,490.00

Rroba banjo qe vijm ne me 4 pjese. Material cilesor, me cope te dyfisht me zero transparence. Pjesa e cop-it vjen me menge te gjata le lidhje ne pjesen e permparme, ndersa fundi ka llastik ne bel dhe te care ne kofshe. Material rrjete. 

kodi
  • 15809
ngjyra
  • Bojqielli
  • Roze
  • e zeze
  • E zeze
  • Portokalli
masa
  • S
  • M
  • L
  • XL
Product type
Product tags
Product collections