Rroba Banjo Trupore
Rroba Banjo Trupore
Rroba Banjo Trupore
Rroba Banjo Trupore
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,990.00

Trupore me detaje te hapur ne pjesen e permarme. Teper elegante dhe nje stil te vecante. 

kodi
  • 1341370
ngjyra
  • E verdhe
  • E zeze
  • Lejla
  • Roze
  • ROZE
masa
  • S
  • M
  • L
  • XL
Product type
Product tags
Product collections