Strece Mikrofiber
Strece Mikrofiber
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,290.00
Strece mikrofiber me bel te larte dhe llastik, qe te evidenton bukur format trupore.
kodi
  • 7451
ngjyra
  • Kafe
  • E Zeze
  • Gri
  • Jeshile
masa
  • M
  • L
  • S
  • XL
Product type
Product collections