T-Shirt me stampim
T-Shirt me stampim
T-Shirt me stampim
T-Shirt me stampim
T-Shirt me stampim
T-Shirt me stampim
T-Shirt me stampim
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 790.00
Lek 1,190.00
{price}% OFF
T-shirt pambuku me design te stampuar, material i plote dhe gjatesi standarte.
kodi
  • 1319097
ngjyra
  • e bardhe
  • BOJEQIELL
  • e zeze
  • e kuqe
masa
  • S
  • L
  • M
Product type
Product tags
Product collections